فقط 3 روز با ارسال رایگان خرید کنید! فروش ویژه نیمه شعبان

لیمو توپی ویا لیمو ببری بازرگانی براتی

لیمو توپی ویا لیمو ببری لوکس مشکی و بدون تلخی پک یک کیلویی2

لیمو توپی ویا لیمو ببری یک از محبوب ترین محصولات مجموعه ماست.

لیمو ببری .یا لیمو توپی محصولی است که از فراوری محصول لیمو عمانی تولید می شود و فروش بسیار بالایی در عرصه جدید پیدا کرده است.

در درجه اول سعی شده از این محصول در بهترین حالت تولید و فراروری شود تا مصرف کننده و مشتریان ما نیازی به سرتینگ ویا فراوری مجدد نداشته باشند .

محصول لیمو توپی خارجی ویا لیمو ببری یک از باکیفیت ترین محصولات ما محصوب میشود به دلیل این که تلخی ندارد و با نمونه های ضعیف تر مخلوط نشده است وهمین کیفیت و خواص محصول را بالا می برد. توجه داشته باشید لیمو های ایرانی متاسفانه به دلیل قیمت پایین بیشتر در تولید محصول لیمو توپی یا لیمو ببری استفاده میشود .

گاها با لیمو های لوکس خارجی مخلوط میشوند که تشخیص این نمونه بسیار سخت هست. به این دلیل مجموعه بازرگانی براتی روند تولید و فراوری لیمو توپی خارجی ویا لیموی ببری خود را از تامین تا تولید و فراوری زیر نظر دارد تا این اطمینان خاطر به مشتریان داده شود که محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی به دست مشتریان عزیز میرسند.

در صورت و جود هر گونه سوال ویا درخواست سفارش عمده از طریق واتسب 09150910501 در ارتباط باشید ویا جهت خرید خرد از همین سایت اقدام بفرمایید.

فهرست مطالب